top of page
Green Forest

TOOTEINFO

Soome palk

Soome palkide vastupidavust on testitud nende metsades, kus aastaajad muutuvad kardinaalselt. Aastakümneid kestnud äärmuslikud, kiiresti muutuvad temperatuurid ja tingimused on lihvinud teie kodu palgid kauakestvaks ning täiuslikuks.

Tänu oma erilisele konstruktsioonile on Finnlamelli palkidel erakordne tugevus ja vastupidavus,

mis peavad vastu ka kõige raskemates olukordades. Kuid need on nii hingavad kui palgid üldse olla võivad, pakkudes seega täiuslikku raamistikku tervislikuks ja tasakaalustatud eluks.

Timberhome palkmaja. Palkmaja müük ja paigaldus

Finnlamelli südapuidust liimpuit on nii tugev ja täpne, kui inimlikult on võimalik oodata. See koosneb valitud sirgetest männi- ja kuusepuudest, mis on jahedas kliimas aeglaselt kasvades tihedaks muutunud. Palgid lõhustatakse ja ühendatakse nii, et pinnale jääb puidu kõvem ja vastupidavam osa – südapuit. Seetõttu püsivad Finnlamelli kihtpalgid stabiilsed ja peavad palju paremini vastu erinevatele ilmastikutingimustele kui traditsioonilised ümar- või höövelpalgid.


Palkmaja on ka kerge keskkonnajalajäljega kodu. Kuna puit seob õhust süsihappegaasi, aitab see oluliselt kaasa puhtama õhu ja tervislikuma elukeskkonna loomisele. Tasakaalustatud elu on paljude detailide küsimus, mis mõjutab nii keha kui hinge. Teades, et palkmaja võib aidata kaasa järgmiste põlvkondade helgemale tulevikule, on üks neist.

Täiuslikult projekteeritud: 10-aastane garantii

Finnlamelli suurepärane palkkonstruktsioon võimaldab meil julgelt oma lubadusi täita ja olla kindlad oma suutlikkuses. Finnlamelli aktsepteerib oma palgi jaoks ainult parimat toorainet; ainult kõige sirgem tüvi, kõige tihedam struktuur.

Lisaks sellele, et see pakub teie unistuste kodule kindlat raamistikku, tagab see suurepärase energiatõhususe ka järgmisteks aastakümneteks. Tugevad seinakonstruktsioonid vähendavad ka küttevajadust.

Timberhome palkmaja. Palkmaja müük ja paigaldus
Timberhome palkmaja. Palkmaja müük ja paigaldus
Nautige tervislikku sisekliimat

Palkmajad edendavad head tervist loomulikult tänu suurepärasele siseõhu kvaliteedile. Massiivsed palkseinad hingavad loomulikult. Siseruumide niiskus püsib konstantne ja seetõttu on palkmajas lihtne hingata. Kui siseõhu suhteline õhuniiskus on tasakaalus, ei saa hallitusseened ega bakterid areneda. Tänu puhtale siseõhule on palkmajad suurepärane võimalus ka allergikutele.

Finnlamelli palkmajad on tõelised looduslikud tooted, mille valmistamine kulutab väga vähe energiat: puitehitusprotsessil on keskkonnamõju oluliselt väiksem kui teistel materjalidel.

Soome – Euroopa metsarikkaim riik – on jätkusuutlikule metsamajandamisele pühendunud juba mitu põlvkonda.

Taastuvad ehitusmaterjalid saadakse ökoloogiliselt hästi hooldatud Soome metsadest. Meie tootmisprotsessides kasutatakse materjale võimalikult tõhusalt ja tekkivad kõrvalsaadused kasutatakse tehases soojusenergiana, nii et midagi ei lähe raisku!

Ökoloogiline ja igati jätkusuutlik Finnlamelli palkmaja on panus ka tulevaste põlvede heaolusse.

Timberhome palkmaja. Palkmaja müük ja paigaldus
bottom of page